Attīstība

Kas apvieno visas nozares?

Posted by on 11:14 am in attistiba, dazadi, Uncategorized | 0 comments

Kas apvieno visas nozares?

Manuprāt, sportisti ļoti atšķiras no parastiem cilvēkiem, kuri savu dienu labprātāk izvēlas pavadīt pie TV ekrāna. Viņi ir daudz izturīgāki pret dažādām ikdienas situācijām un tās labāk panes. Piemēram, pat tāds nieks kā lietusgāzes var sabojāt kāda parasta cilvēka dienu, turpretī sportists pat neaizdomāsies par to, ka tas varētu būt apgrūtinājums.

Un es nerunāju tikai par vīriešiem, kuru muskuļu masa ir tik liela, ka viņiem nav iespējams pat piemeklēt viņa izmēram atbilstošu lietusmēteli (un jūs zināt, cik tie mēdz būt lieli, vai ne?), bet arī par sievietēm, kuras sevi neuzskata par cukura graudu, kas lietū izšķīdīs. (more…)

Sporta veikals – tas, kas vajadzīgs sportistiem un visiem, kas grib uzsākt nodarboties ar sportu

Posted by on 8:34 am in attistiba, sports, Uncategorized | 0 comments

Sporta veikals – tas, kas vajadzīgs sportistiem un visiem, kas grib uzsākt nodarboties ar sportu

Savā dzīvē esmu saticis patiešām daudz sporta entuziastu, kuriem, patiesībā, sports ir ne tikai hobijs vai vienkārši brīvā laika pavadīšanas veids, bet pat jau nodarbošanās un kas tāds, bez ka viņu dzīve nebūtu iedomājama.

Domāju, ka profesionāli sportisti ir vieni no tiem cilvēkiem, kurus mums visiem vajadzētu apbrīnot visvairāk, jo, ja tā padomā- cik gan daudz laika, enerģijas un spēka nav ielikts tajā, lai viņi sasniegtu to, ko ir sasnieguši… Manuprāt, tas ir vienkārši apbrīnojami! (more…)

Ceļā uz profesionālo sportu – kas jāņem vērā?

Posted by on 11:41 am in attistiba | 0 comments

Ceļā uz profesionālo sportu – kas jāņem vērā?

Ar lielu aizrautību pavisam nesen sekojām mūsu sportistu startiem Olimpiskajās spēlēs. Daudzi jutās vīlušies, ka nav gana labi sasniegumi, medaļas. Cits vienkārši izbaudīja iespēju redzēt pašus labākos pasaules sportistus, krāšņus šovus un sacensību garu.

Es esmu saistīts ar sportu, manā paziņu un draugu lokā ir daudzi profesionāi sportisti, tāpēc es tiešām redzu, ko no cilvēka prasa lēmums virzīties uz priekšu pa profesionāla sporta ceļu, mērķēt uz pjedastāliem, kausiem un medaļām.

Nevaru saprast tos cilvēkus, kuri sēž dīvānā un komentē profesionāļus par viņu neveiksmēm, it kā nepareiziem lēmumiem un kļūdām. Tas ir absurdi, jo patiesībā šie skatītāji lielākā daļa pat dažus kilometrus nevar noskriet. (more…)

Kas ir interneta mārketings un SEO?

Posted by on 7:32 pm in attistiba, dazadi, Uncategorized | 0 comments

Kas ir interneta mārketings un SEO?

Sports vistiešākajā tā vārda nozīmē ir saistīts ar mērķu sasniegšanu. Lai gūtu panākumus, ir skaidri jāsaprot, kas ir tas, kas nepieciešams, lai sekmīgi varētu virzīties šo mērķu ceļā. Tā pat ir arī ar visām citām jomām. Ja vien ir skaidrs mērķis, tad ceļu līdz tā sasniegšanai atrast nav vairs tik grūti. Lai kaut ko attīstītu ir jārada interese arī citos, šī nozare jāpopularizē. Jo, ja nevienam tā neinteresēs, tad tā arī neattīstīsies. Tā gluži vienkārši izzudīs, bieži vien pat neiesākusi savu gājienu pretī panākumiem. Šoreiz vēlos parunāt par to, kas tad būtu nepieciešams, lai attīstītu jebkuru darbības jomu, ar kādu esat nolēmis nodarboties. Saistīšu piemērus ar sportu, jo man tas ir ļoti tuvs un domāju, ka ar tādiem vienkāršiem piemēriem manu domu saprast būs daudz vienkāršāk.

Runājot par attīstību, uzreiz jāatgādina tas, ka mēs visi dzīvojam modernā tehnoloģiju laikmetā, kurā gandrīz viss ir saistīts ar tehnoloģijām un dažādām to pielietošanas iespējām. Arī, lai attīstītu kādu sporta veidu un to popularizētu, ir nepieciešams izmantot dažādas opcijas, ar kurām konkrēto sportu papolarizēt būtu daudz vienkāršāk. Vislabākais veids, kā lielai sabiedrības daļai vienlaicīgi piedāvāt iespēju iepazīties ar konkrēto sporta veidu vai sporta klubu, ir izveidot mājas lapu.

Tajā vienlaikus būs atrodama visa nepieciešamā informācija, kas arī ļaus mājas lapas apmeklētājam izlemt, vai par to tālāk interesēties un sekot līdzi aktuālai informācija, kas tiek publicēta mājas lapā, vai nē. Tādā veidā arī netiek uzspiests nekāds viedoklis. Cilvēks vienkārši lasa to, kas tiek publicēts un pats izlemj- ticēt vai nē. Šāds sporta veidu popularizēšanas veids jeb stratēģija ir ļoti izdevīgs, jo lielai daļai cilvēku ļoti nepatīk uzbāzība. Ja viņi vēlēsies par kaut ko interesēties, atradīs iespēju, kur sev interesējošo informāciju iegūt. Jūsu uzdevums ir parūpēties tikai par to, lai tieši jūsu mājas lapa būtu tā, kuru cilvēks pamana pirmo. (more…)

Servisi, kas palīdz sportā

Posted by on 5:59 pm in attistiba, dazadi, florbols | 0 comments

Servisi, kas palīdz sportā

Nevienam nav noslēpums, ka sports un panākumu sasniegšana tajā nav atkarīgs tikai un vienīgi no treniņiem. Īsts sportists par savu sportista karjeru piedomās nepārtraukti. Ejot pa kāpnēm uzmanīsies neko nepamežģīt, kafejnīcā izvēlēsies kaut ko veselīgāku, nevis frī kartupeļus un burgeri, kā arī vienmēr uzmanīsies nesaslimt un saudzēs savu veselību. Visi šie faktori un vēl daudzi citi ir ļoti svarīgi, lai treniņi nebūtu veltīgi un pēc kārtīgi pavadītiem treniņiem sekotu arī rezultāti. Jo tas taču ir visa ieguldītā darba mērķis- plūkt sava darba augļus.

Un, lai tas būtu iespējams, pilnīgi visam, kas ietekmē sportistu ikdienā, ir jābūt līmenī un kvalitatīvam- arī dažādiem sadzīves apstākļiem un servisam, kas par tiem rūpējas. Par to arī šodien runāšu- kas ir tas, kas iespaido sportistu laikā, treniņa laikā un kad treniņš jau ir beidzies. (more…)

Florbols televīzijā. Oļegs Solodovs pierāda, ka tas ir iespējams

Posted by on 6:13 pm in attistiba | 0 comments

Florbols televīzijā. Oļegs Solodovs pierāda, ka tas ir iespējams

Šis jautājums vēl pašlaik ir tikai un vienīgi idejas līmenī. Tomēr man arvien šķiet svarīgi runāt par tām lietām, kas nākotnē mums varētu ļaut ievērojami attīstīties. Galu galā, tās ir lietas, kas lielā mēra ietekmē mūsu dzīves. Un līdz ar to kļūst skaidrs tas, ka veiksmīgi strādājot šodien, mēs varam dzīvot daudz labāk rītdien.

Par to visu man pašam ir nācies lieliski pārliecināties. Un tāpēc es vienmēr esmu domājis par to, ka mēs varam strādāt arvien labāk, lai arvien ietu uz priekšu. Man ir ļoti svarīgi, ka florbola nozare attīstās, jo tikai tādā veidā ikviens interesents var saņemt to, kas ir nepieciešams, lai spēlētu arvien augstākā līmenī.

Iepriekšējās reizēs es esmu runājis par tām lielajām iespējām, kas mums ir sniegtas un kuru izmantošana dotu reālu labumu visai nozarei. Bet arī te nu ir svarīgi saprast to, ka mums ir jāstrādā patiešām augstā līmenī, ja vēlamies sasniegt vēlamos rezultātus.

Nu jā, teicu jau, ka mums vajadzētu domāt par sadarbība izveidošanu ar tādiem cilvēkiem, kas ir spējuši sevi pierādīt savās nozarēs. Kad runa iet par televīzijas nozari un jaunu sporta raidījumu veidošanu, tieši Oļegs Solodovs ir tas cilvēks, kura virzienā ir vērts skatīties. Un tā tas galvenokārt ir tāpēc, ka viņam ir tik tiešām stingra psiholoģija attiecībā pret to, kā ir nepieciešams veikt darbu.

Viņa paustais viedoklis jautājumā par to, kā tiek veidots televīzijas kanālu saturs mani pārliecina par to, ka tieši ar viņu būtu iespējams sasniegt vēlamo rezultātu. Redziet, man tiešām šķiet, ka vienmēr ir jādomā par tām lietām, ko vēlas skatītāji. Un tad šīs lietas ir nepieciešams apvienot ar patiešām noderīgu, augstas kvalitātes informāciju. (more…)

Arī tulkojumiem var būt liela nozīme attīstībā

Posted by on 1:13 pm in attistiba | 0 comments

Arī tulkojumiem var būt liela nozīme attīstībā

Ja vien sekojat līdzi manam blogam kopš tā izveidošanas, tad jau ļoti labi zināt to, ka mana ikdienas ir saistīta ar ļoti dažādu jautājumu risināšanu. Pareizāk sakot, es cenšos pievērst uzmanību arvien vairāk dažādiem jautājumiem, kuru sakārtošana varētu pozitīvi ietekmēt florbola attīstību Latvijā.

Saprotams, ka es jau tā pat vien nemēģinu atrast kaut kādus risinājumus, ar kuriem strādājot mēs kaut ko varētu mainīt. Pavisam vienkārši, laika gaitā jau kļūst skaidrs, kas ir tās lietas, kuras mums vajadzētu ņemt vērā arvien nopietnāk. Un tad arī es sāku domāt par to, kā šos jautājumus vajadzētu risināt, lai galu galā, tiktu sasniegts pats labākais rezultāts.

Te nu varu teikt to, ka nereti mums nākas saskarties arī ar tādiem risinājumiem, kas šķiet nekādā veidā nav saistīti ar pašu florbolu. Bet par spīti tam, mums ir jābūt spējīgiem visu sakārtot tā, lai nerastos nekādas problēmas. Un tāpēc jau arī ir svarīgi, ka mēs laika gaitā iegūstam arvien jaunas zināšanas, kas ļautu pieņemt pareizos lēmumus.

Man pašam ir nācies izmantot arī tulkošanas pakalpojumus darbā, kas ir bijis saistīts ar florbolu. Un ja nu šķiet, ka nelielu tulkošanu varētu veikt arī es pats, tad jāsaka, ka šī situācija bija pavisam savādāka.

Lieta tāda, ka man bija nepieciešami notariāli apstiprināti tulkojumi, jo runa gāja par dokumentu tulkošanu un sakārtošanu svešvalodā. Līdz ar to tas kļūst par darbu, kuru pat labi gribot nevaram veikt mēs paši. Jo ir ļoti svarīgi, ka šīs lietas tiek paveiktas augstā kvalitātē. (more…)

Florbolam un sportam veltīts portāls

Posted by on 5:37 pm in attistiba | 0 comments

Florbolam un sportam veltīts portāls

Viena no tām lietām, kuru es šādā vai tādā veidā, dažas reizes esmu pieminējis arī iepriekš publicētajos rakstos ir sporta un veselīgas dzīves popularizēšana. Kā tad arī esmu teicis, tā ir viena no tām lietām, kas man paša, saprotams, ir ļoti svarīga.

Kaut vai tāpēc, ka sporta attīstība nozīmē to, ka cilvēki arvien svarīgāku nozīmi piešķirt savas ikdienas dzīves sakārtošanai. Un es jau vienmēr esmu uzskatījis, ka ir patiešām ļoti svarīgi, ka mēs arvien paši domājam par to, kā tad varētu turpināt popularizēt šīs nozīmīgās aktivitātes. Redziet, es esmu pilnībā pārliecināts par to, ka ilgtermiņā tas viss atstāj pozitīvu iespaidu uz ikvienu no mums. Nu, varētu arī teikt, ka mēs padarām pasauli kaut nedaudz labāku.

Bet šeit tad arī, saprotams, rodas jautājums par to, kā īsti to visu būtu iespējams panākt. reālajā dzīvē. Proti, kā paveikt to, ka arvien lielāks skaits cilvēku var uzzināt visu nepieciešamo tieši par tām noderīgajām lietām, ko mums var sniegt sports un veselīgs dzīvesveids kopumā.

Principā jau sākumā skaidrs ir tas, ka mums vajadzētu domāt par darbu pie informācijas izplatīšanas. Kā tad vēl savādāk to visu mūsdienās varētu panākt, ja ne izmantojot interneta palīdzību. Tā ir viena no lietām, par kuru es uzreiz varēju iedomāties un jau uzreiz sāku smalkāk domāt par visām tām lietā, kas ietekmē šāda darba paveikšanu. Un te tad arī saprast nācās to, ka tas viss nemaz nebūtu tik ļoti viegli.

Pirmkārt būtu nepieciešams veidot mājaslapu, kuras darbības kvalitāti ilgtermiņā ietekmē dažādi faktori. Nu, piemēram, hostings, par kuru vairāk noderīgu lietu ir iespējams uzzināt palasot par hostingu. Bet lieta ir tāda, ka ja tikai mēs vēlamies sasniegt patiešām izcilu rezultātu ar šādu iespēju izmantošanu savā labā, vajadzētu pievērt lielu uzmanību vēl daudziem un dažādiem faktoriem, kuri to visu ietekmē. (more…)

Florbola trenēšanās iespējas Latvijā

Posted by on 8:32 am in attistiba | 0 comments

Florbola trenēšanās iespējas Latvijā

Latvijā sporta attīstībai vienmēr tika veltīta īpaša uzmanība – gan tradicionāliem sporta veidiem, gan pavisam jauniem, pie kuriem pieder arī florbols. Mūsu valstij tā ir salīdzinoši jaunā spēle – tā ienāca pie mums 1990-to gadu sākumā no Skandināvijas valstīm, kurās tā bija populāra jau desmitiem gadu.

Par prieku tādiem florbola cienītājiem, pie kuriem es attiecinu arī sevi, florbols Latvijā uzņem arvien jaunus apgriezienus, par ko liecina gan aktīvs jaunu dalībnieku pieplūdums florbola klubos un komandās, gan pirmo reizi Latvijā notikušais Eiropas Čempionvienību kausa finālturnīrs. Domāju, ka mūsu valstī florbolam ir liels potenciāls un laba nākotne, jo vairāki florbola klubi piedāvā plašas trenēšanās iespējas iesācējiem un veterāniem.  (more…)