Dažādi

Kas apvieno visas nozares?

Posted by on 11:14 am in attistiba, dazadi, Uncategorized | 0 comments

Kas apvieno visas nozares?

Manuprāt, sportisti ļoti atšķiras no parastiem cilvēkiem, kuri savu dienu labprātāk izvēlas pavadīt pie TV ekrāna. Viņi ir daudz izturīgāki pret dažādām ikdienas situācijām un tās labāk panes. Piemēram, pat tāds nieks kā lietusgāzes var sabojāt kāda parasta cilvēka dienu, turpretī sportists pat neaizdomāsies par to, ka tas varētu būt apgrūtinājums.

Un es nerunāju tikai par vīriešiem, kuru muskuļu masa ir tik liela, ka viņiem nav iespējams pat piemeklēt viņa izmēram atbilstošu lietusmēteli (un jūs zināt, cik tie mēdz būt lieli, vai ne?), bet arī par sievietēm, kuras sevi neuzskata par cukura graudu, kas lietū izšķīdīs. (more…)

Par sporta iespējām ziemā

Posted by on 8:44 am in dazadi | 0 comments

Par sporta iespējām ziemā

Vasara ir pateicīgs gadalaiks jebkādām fiziskajām aktivitātēm un arī veselīga dzīvesveida īstenošanai. Tad varam nodarboties ar to, ko vien sirds kāro. Un visbiežāk to arī darām svaigā gaisā – skrienam, peldam, spēlējam dažādas bumbu spēles, vingrojam, braucam ar divriteni utt. Katrs var atrast kaut ko savai gaumei piemērotu. Bet ziemā ar šo jomu ir sarežģītāk, jo laika apstākļi mūs mudina ieritināties zem siltas segas, ātrāk atgriezties telpās un uzkrāt rezerves pašām aukstākajām dienām. Tāpēc ziemā daudzi no tiem, kuri vasarā ir aktīvi, palaižas slinkumā un atrod dažādas atrunas, kāpēc nenodarboties ar sportu.
(more…)

Sportiskās aktivitātes palīdzēs saglabāt labu veselību līdz sirmam vecumam

Posted by on 9:55 am in dazadi | 0 comments

Sportiskās aktivitātes palīdzēs saglabāt labu veselību līdz sirmam vecumam

Sporta un aktīva dzīvesveida sakarā parasti tiek uzsvērti tie ieguvumi, kas ir redzami un jūtami jau pēc neilga laika – dažiem mēnešiem vai tuvāko gadu laikā. Tas labāk palīdz motivēt sevi, jo vēlamais mērķis ir redzamā attālumā. Bet sportisks un veselīgs dzīvesveids ir nepieciešamība arī tāpēc, lai līdz savai pēdējai dzīves stundai saglabātu labu veselību un skaidru prātu. (more…)

Par ko jādomā pirmkārt, ierīkojot sporta telpas?

Posted by on 7:06 am in dazadi, sports | 0 comments

Par ko jādomā pirmkārt, ierīkojot sporta telpas?

Ik viens sportists, kurš jau pietiekoši ilgu laiku nodarbojas ar kādu sporta veidu, noteikti ir pabijis neskaitāmās sporta zālēs un ir spējīgs salīdzināt gan to iekārtojumu, gan arī dažādas citas nianses, ar ko tās viena no otras atšķiras.

Es runāju par to, ka katrā sporta zālē vai manēžā, kurā dotajā brīdī atrodaties, ir jājūtas ērti un komfortabli, pretējā gadījumā nav šaubu, ka treniņu process būs apgrūtināts un patiesībā jau no visa treniņa īsti nekādas jēgas nebūs bijis. To es saku no pieredzes, jo savas dzīves laikā esmu pabijis gan tādās vietās, kuru priekšā man gribētos noņemt arī cepuri, gan arī tādās, kur pat tāda doma nenāk prātā. (more…)

Tikai ar ārsta izvēli nepietiek – par veselību ir jārūpējas, ievērojot visus aspektus

Posted by on 7:52 pm in dazadi, Uncategorized | 0 comments

Tikai ar ārsta izvēli nepietiek – par veselību ir jārūpējas, ievērojot visus aspektus

Brīžos, kad runa ir par cilvēka veselību un to, ko labāk darīt, lai to uzlabotu un laba stāvoklī arī uzturētu, ir tikai loģiski, ka vispirms vērsīsimies pēc padoma pie ārsta. Jebkurš ģimenes ārsts un arī cits dakteris priecāsies par to, ka pacients pie viņa ir atnācis laicīgi, jo tad jebkuru slimību novērst vai vis maz padarīt vieglāku, ir daudz vienkāršāk.

Šis aspekts ir kas tāds, ko paši cilvēki bieži vien neņem vērā, jo uzskata, ka paši tiks galā, pat neapzinoties, ka tādā veidā var savu veselību pakļaut vel lielākam riskam, nekā tas ir dotajā brīdī. (more…)

Kas ir interneta mārketings un SEO?

Posted by on 7:32 pm in attistiba, dazadi, Uncategorized | 0 comments

Kas ir interneta mārketings un SEO?

Sports vistiešākajā tā vārda nozīmē ir saistīts ar mērķu sasniegšanu. Lai gūtu panākumus, ir skaidri jāsaprot, kas ir tas, kas nepieciešams, lai sekmīgi varētu virzīties šo mērķu ceļā. Tā pat ir arī ar visām citām jomām. Ja vien ir skaidrs mērķis, tad ceļu līdz tā sasniegšanai atrast nav vairs tik grūti. Lai kaut ko attīstītu ir jārada interese arī citos, šī nozare jāpopularizē. Jo, ja nevienam tā neinteresēs, tad tā arī neattīstīsies. Tā gluži vienkārši izzudīs, bieži vien pat neiesākusi savu gājienu pretī panākumiem. Šoreiz vēlos parunāt par to, kas tad būtu nepieciešams, lai attīstītu jebkuru darbības jomu, ar kādu esat nolēmis nodarboties. Saistīšu piemērus ar sportu, jo man tas ir ļoti tuvs un domāju, ka ar tādiem vienkāršiem piemēriem manu domu saprast būs daudz vienkāršāk.

Runājot par attīstību, uzreiz jāatgādina tas, ka mēs visi dzīvojam modernā tehnoloģiju laikmetā, kurā gandrīz viss ir saistīts ar tehnoloģijām un dažādām to pielietošanas iespējām. Arī, lai attīstītu kādu sporta veidu un to popularizētu, ir nepieciešams izmantot dažādas opcijas, ar kurām konkrēto sportu papolarizēt būtu daudz vienkāršāk. Vislabākais veids, kā lielai sabiedrības daļai vienlaicīgi piedāvāt iespēju iepazīties ar konkrēto sporta veidu vai sporta klubu, ir izveidot mājas lapu.

Tajā vienlaikus būs atrodama visa nepieciešamā informācija, kas arī ļaus mājas lapas apmeklētājam izlemt, vai par to tālāk interesēties un sekot līdzi aktuālai informācija, kas tiek publicēta mājas lapā, vai nē. Tādā veidā arī netiek uzspiests nekāds viedoklis. Cilvēks vienkārši lasa to, kas tiek publicēts un pats izlemj- ticēt vai nē. Šāds sporta veidu popularizēšanas veids jeb stratēģija ir ļoti izdevīgs, jo lielai daļai cilvēku ļoti nepatīk uzbāzība. Ja viņi vēlēsies par kaut ko interesēties, atradīs iespēju, kur sev interesējošo informāciju iegūt. Jūsu uzdevums ir parūpēties tikai par to, lai tieši jūsu mājas lapa būtu tā, kuru cilvēks pamana pirmo. (more…)

Servisi, kas palīdz sportā

Posted by on 5:59 pm in attistiba, dazadi, florbols | 0 comments

Servisi, kas palīdz sportā

Nevienam nav noslēpums, ka sports un panākumu sasniegšana tajā nav atkarīgs tikai un vienīgi no treniņiem. Īsts sportists par savu sportista karjeru piedomās nepārtraukti. Ejot pa kāpnēm uzmanīsies neko nepamežģīt, kafejnīcā izvēlēsies kaut ko veselīgāku, nevis frī kartupeļus un burgeri, kā arī vienmēr uzmanīsies nesaslimt un saudzēs savu veselību. Visi šie faktori un vēl daudzi citi ir ļoti svarīgi, lai treniņi nebūtu veltīgi un pēc kārtīgi pavadītiem treniņiem sekotu arī rezultāti. Jo tas taču ir visa ieguldītā darba mērķis- plūkt sava darba augļus.

Un, lai tas būtu iespējams, pilnīgi visam, kas ietekmē sportistu ikdienā, ir jābūt līmenī un kvalitatīvam- arī dažādiem sadzīves apstākļiem un servisam, kas par tiem rūpējas. Par to arī šodien runāšu- kas ir tas, kas iespaido sportistu laikā, treniņa laikā un kad treniņš jau ir beidzies. (more…)

Sanitārās preces, kas nepieciešamas rīkojot sacensības ārā

Posted by on 12:25 pm in dazadi, florbols, sports | 0 comments

Sanitārās preces, kas nepieciešamas rīkojot sacensības ārā

Mūsdienās sacensties var par pilnīgi jebko, galvenais ir atrast to sfēru, kas vislabāk padodas, tad arī sacensības sagādās prieku, gandarījumu un arī panākumus. Sacensību dalībnieki pasākuma laikā gūst dažādas emocijas, piemēram, bagātinās ar adrenalīna devu un uzņem pozitīvu lādiņu. Arī tad, ja sacensības nav bijušas tik veiksmīgas kā vēlētos, tā pat ir bijuši laba pieredze un labi pavadīts laiks, kā rezultātā pasākums tik un tā ir izdevies. Tāpat ir arī ar sacensību organizatoriem.

Cilvēkiem, kas atbild par to, lai viss ritētu raiti ir jādomā par neskaitāmām lietām. Par sacensību programmu, par to, ko cilvēkiem darīt brīvajos brīžos, dažādām ērtības lietām un pasākumiem, un tamlīdzīgi. Uzņemoties šādu atbildību, rīkot sacensības, tik tiešām ir par ko padomāt, tāpēc šoreiz uzskaitīšu tās svarīgākās lietas, par kurām nekādā ziņā nevajadzētu aizmirst, ja tiek rīkotas sacensības ārā. (more…)

Sports Baltijas vadošajos televīzijas kanālos

Posted by on 9:08 am in dazadi | 0 comments

Sports Baltijas vadošajos televīzijas kanālos

Kā jau teicu, pēdējos mēnešos arvien vairāk laika sanāk veltīt visām tām lietām, kas ir saistītas ar manas idejas īstenošanu. Un jūs jau arī lieliski zināt to, ka pagaidām tas viss vēl ir tikai un vienīgi idejas līmenī. Nu protams, līdz ar papildus cilvēku piesaistīšanu tas viss tikt tiešām ir gājis kaut nedaudz tālāk.

Un tāpēc arī es pats varu nopietnāk pievērsties tiem jautājumiem, kam ir patiešām liela nozīme. Ja vien sekojat līdzi manam blogam un esat lasījuši arī iepriekšējos ierakstus, tad lieliski zināt to, ka es daudz lielāku uzsvaru lieku tieši uz satura veidošanu.

Bet nu varu atzīties, ka pēdējā laikā daudz vairāk esmu sācis domāt arī par to, kā vēl bez interneta sniegto iespēju izmantošanas būtu iespējams popularizēt florbolu un tajā pašā laikā arī citus sporta veidus. Saprotams, ka jau no paša sākuma es sāku meklēt vēl papildus informāciju par dažādiem informācijas izplatīšanas risinājumiem.

Tomēr kāds tuvs draugs ieteica nedaudz painteresēties tieši par tiem cilvēkiem, kas darbojas nozarēs, kuras varētu šajā jautājumā palīdzēt. Tas dotu iespēju izveidot jaunus kontaktus, kas tad arī pavērtu pavisam reālas iespējas. Tieši to es arī sāku darīt un pēc pavisam neilga laika es uzzināju par kādu maz zināmu tomēr ļoti veiksmīgu uzņēmēju, kurš veiksmīgi darbojas televīzijas nozarē.

Iespējams, ka kāds no jums jau uzminēja, ka cilvēks par ko es runāju ir Oļegs Solodovs. Un kā par to varat pārliecināties lasot viņa biogrāfiju, viņš ir spēcīgā mediju holdinga “Baltijas Mediju Alianse” valdes priekšsēdētājs. Vēl pirms kaut ko vairāk saku par pašu O. Solodovu, vēlos minēt, ka “Baltijas Mediju Alianse” ir Baltijas valstīs lielākais mediju holdings. (more…)

Par sporta portālu | Otrā daļa

Posted by on 8:45 pm in dazadi | 0 comments

Par sporta portālu | Otrā daļa

Kā jau to ir iespējams saprast no šī raksta nosaukuma, arī šodien vēlos nedaudz pieskarties jautājumam par jauna projekta izstrādi. Vēl kādu laiku atpakaļ jauna sporta portāla izveidošana manā galvā bija tikai un vienīgi ideja. Bet nu, es droši varu teikt, ka tas viss ir kaut cik nedaudz attīstījies. Un tas man ir devis nelielu cerību par to, ka kādreiz to visu varētu izdoties arī īstenot.

Tā tas ir noticis pateicoties tam, ka es esmu atradis pāris cilvēkus, kas ir gatavi ar mani darboties kopā. Principā varētu teikt, ka tas ir ļoti liels solis, jo jau iepriekš es runāju par to, ka man noteikti neizdosies to visu paveikt vienam. Kas nozīmē, ka tagad es esmu ieguvis reālu atbalstu.

Pats labākais ir tas, ka šo atbalstu man ir izdevies iegūt saistībā ar tiem jautājumiem, kas man pašam nav pilnībā saprotami. Proti, ar tām lietām, kas ir saistītas ar tehniskā pamata izveidošanu šādam portālam. Es tik tiešām labi atceros to, cik daudz informācijas man nācās iegūt, lai sāktu saprast to, cik lielā mērā šādas lapas darbību ietekmētu hostings.

Par laimi, pašlaik man līdzās ir cilvēks, kas ir veicis patiešām daudz darbu saistībā ar šo jautājumu risināšanu. Saprotams, ka es joprojām interesējos un pārbaudu tās saites, kur ir pieejams hostingu salīdzinājums. Tomēr atšķirībā no visa iepriekšējā, tagad mēs kopā varam izdarīt reālus secinājumus par to, ko katrs no šiem pakalpojumu sniedzējiem mums vispār var piedāvāt. (more…)