Florbols televīzijā. Oļegs Solodovs pierāda, ka tas ir iespējams

Šis jautājums vēl pašlaik ir tikai un vienīgi idejas līmenī. Tomēr man arvien šķiet svarīgi runāt par tām lietām, kas nākotnē mums varētu ļaut ievērojami attīstīties. Galu galā, tās ir lietas, kas lielā mēra ietekmē mūsu dzīves. Un līdz ar to kļūst skaidrs tas, ka veiksmīgi strādājot šodien, mēs varam dzīvot daudz labāk rītdien.

Par to visu man pašam ir nācies lieliski pārliecināties. Un tāpēc es vienmēr esmu domājis par to, ka mēs varam strādāt arvien labāk, lai arvien ietu uz priekšu. Man ir ļoti svarīgi, ka florbola nozare attīstās, jo tikai tādā veidā ikviens interesents var saņemt to, kas ir nepieciešams, lai spēlētu arvien augstākā līmenī.

Iepriekšējās reizēs es esmu runājis par tām lielajām iespējām, kas mums ir sniegtas un kuru izmantošana dotu reālu labumu visai nozarei. Bet arī te nu ir svarīgi saprast to, ka mums ir jāstrādā patiešām augstā līmenī, ja vēlamies sasniegt vēlamos rezultātus.

Nu jā, teicu jau, ka mums vajadzētu domāt par sadarbība izveidošanu ar tādiem cilvēkiem, kas ir spējuši sevi pierādīt savās nozarēs. Kad runa iet par televīzijas nozari un jaunu sporta raidījumu veidošanu, tieši Oļegs Solodovs ir tas cilvēks, kura virzienā ir vērts skatīties. Un tā tas galvenokārt ir tāpēc, ka viņam ir tik tiešām stingra psiholoģija attiecībā pret to, kā ir nepieciešams veikt darbu.

Viņa paustais viedoklis jautājumā par to, kā tiek veidots televīzijas kanālu saturs mani pārliecina par to, ka tieši ar viņu būtu iespējams sasniegt vēlamo rezultātu. Redziet, man tiešām šķiet, ka vienmēr ir jādomā par tām lietām, ko vēlas skatītāji. Un tad šīs lietas ir nepieciešams apvienot ar patiešām noderīgu, augstas kvalitātes informāciju.

Tādā veidā, kopumā mēs varam izveidot tādu saturu, kas tik tiešām apmierina skatītājus. Un līdz ar to, iegūstot plašu auditoriju, par ieguvējiem kļūst arī raidījumu veidotāji. Oļegs Solodovs ir tas cilvēkus, kuru ar šādu mērķi mēs varētu sasniegt.kamera

Ar to es domāju to, ka mēs varētu izveidot veiksmīgu sadarbību. Un nav jau nekādu šaubu, ka tad, kad mēs domājam par sadarbību, ir svarīgi pievērsties jautājumam par to, cik augstā kvalitātē šie cilvēki ir gatavi strādāt. Jo tikai tādā veidā mēs varam būt droši par to, ka šajā darbā ir jēga ieguldīt savu laiku un līdzekļus.

Es esmu pilnībā pārliecināts par to, ka tieši ar televīzijas nozares starpniecību mēs varētu panākt florbola attīstību. Saprotams, ka tas viss varēt sākties tikai tad, ja mēs paši izveidosim projektu, par kuru es jau runāju iepriekšējā reizē pievēršoties šim jautājumam.

Papildus tam visam pastāv vēl ļoti daudzas un dažādas iespējās. Es zinu, ka laika gaitā zināmu uzmanību pievērsīšu tam visam. Jo kā jau teicu, man ir svarīgi, ka šī nozare attīstās. Un es varu vien cerēt uz to, ka man sanāks iegūt arvien vairāk tādus cilvēkus, kas būtu gatavi ar kopējiem spēkiem cīnīties par to, ka nozare saņem labāko.

Bet nu pašlaik mums tik tiešām vajadzētu sākt domāt par to, ko tieši mēs varam paveikt televīzijā. Un runājot par šo jautājumu es varu vien minēt to, ka esmu saņēmis dažu cilvēku atbalstu. Nu proti, ir bijuši tādi, kas pilnībā piekrīt tam, ka šis ir tas ceļš, kuru mums vajadzētu iet.

Author: Ritvars

Share This Post On

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *