Kas apvieno visas nozares?

Manuprāt, sportisti ļoti atšķiras no parastiem cilvēkiem, kuri savu dienu labprātāk izvēlas pavadīt pie TV ekrāna. Viņi ir daudz izturīgāki pret dažādām ikdienas situācijām un tās labāk panes. Piemēram, pat tāds nieks kā lietusgāzes var sabojāt kāda parasta cilvēka dienu, turpretī sportists pat neaizdomāsies par to, ka tas varētu būt apgrūtinājums.

Un es nerunāju tikai par vīriešiem, kuru muskuļu masa ir tik liela, ka viņiem nav iespējams pat piemeklēt viņa izmēram atbilstošu lietusmēteli (un jūs zināt, cik tie mēdz būt lieli, vai ne?), bet arī par sievietēm, kuras sevi neuzskata par cukura graudu, kas lietū izšķīdīs.

Protams, nedomāju, ka visi cilvēki, kuru ikdiena nesaistās ar sportu ir tādi, kas sabozīsies par katru dzīves sīkumu un tas notiks tāpēc, ka viņu ikdiena neaizņem sportiskas aktivitātes, tomēr uzskatu, ka sportisti būs daudz pacietīgāki un pavisam noteikti labāk spēs tikt galā ar dažādām dzīves grūtībām un arī sava veida pārbaudījumiem.

sport

Cik esmu ievērojis, ļoti daudzi trenēti cilvēki savus treniņus neaizvada tā teikt „pīpējot”. Viņi pavisam noteikti nav viegli un bieži vien pat patīkami un daudzi varētu domāt, kāpēc kādam vispār tas jādara, tomēr jāatzīst, ka patīkamā gandarījuma sajūta pēc treniņiem, īpaši jau tiem grūtākajiem, ir pārāka par visu.

Sports pavisam noteikti iemāca disciplīnu un rūda raksturu. Man ir bijušas tādas dienas, kad no paša rīta jau esmu bijis skolā, pēc tam vēl šo to padarbojies pa darbu un vakarā vēl nācies doties uz treniņu.

Protams, nekas jau šajā dzīvē nav akmenī kalts un obligāts, tomēr ar mani, un zinu, ka arī ar gandrīz visiem citiem sportistiem ir tā, ka, ja reiz treniņš ir ieplānots, to nevar atcelt, lai tur vai kas. Skolas laikā man pat tāda doma nenāca prātā. Ja bija jāizvēlas starp treniņu kavēšanu un neiešanu uz skolu, protams, ka cieta skolas apmeklējums.

Tomēr jāatzīmē tas, ka tāpēc manas atzīmes un sniegums skolā kopumā necieta. Es iemācījos to, basketballka, ja vēlos izdarīt treniņā un sasniegt labus panākumus sportā, tad tam jāatrod laiks, taču tas jādara tā, lai spētu „savilkt galus” arī visur citur. Tas ir, ja pa dienu aizgāju uz treniņu, tad vakarā, lai arī, cik piekusis es nebūtu, piesēdos pie grāmatām un apguvu visu to, ko nokavēju.

Mājasdarbi vienmēr bija izpildīti, atzīmes bija augstas un skolotāji ar manu attieksmi vienmēr bija mierā. Jo, ja otrs cilvēks redz, kāpēc tupexels-photo-327533 centies un ko esi gatavs dot, lai panāktu iecerēto, viņš nāks tev pretī.

Un pēc šādām vērtībām vajadzētu dzīvot pilnīgi visiem cilvēkiem, ne tikai tiem, kuru ikdienu aizpilda fiziskas aktivitātes. Neatlaidība un stingrs raksturs ir kopīgs daudzām lielām personībām, kas savā dzīvē piedzīvojušas tādas lietas, par kurām pat nevaram iedomāties.

Tomēr tā visa dēļ sasnieguši to, ko vēlējušies – dibināti uzņēmumi, draudzības, iegūti jauni sakari un kas tik vēl nē.

Vairāk par personībām un to, ko iespējams sasniegt ar stingru raksturu, lasiet šeit, jo uzskaitīt pilnīgi visus, kas to pelnījuši nav iespējams. Tomēr ceru, ka ikvienam no jums izdosies sasniegt iecerēto un viss izdosies!

Author: Ritvars

Share This Post On

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *