Par mani

Es no pašas bērnības aizraujos ar sportu – gan sportoju pats, gan skatos, kā to dara citi. It īpaši man patīk ar bumbu saistītie komandas sporta veidi. Nez kāpēc ir tā; varbūt tas nāk no bērnības – laikam neesmu pietiekoši daudz spēlējis ar bumbu, kamēr biju maziņš. Manas mīļākas sporta spēles ir futbols, basketbols, volejbols un protams, florbols, kas interesantā veidā apvieno hokeja un futbola īpašības.

Starp citu, mans vārds ir Ritvars un šis ir mans blogs, kurā es turpmāk domāju runāt par dažādām lietām, kas kaut kādā veidā ir saistītas ar florbolu. Kā jau to varat saprast, šis ir tas sporta veids, kurš manā dzīvē vienmēr ir ieņēmis patiešām svarīgu lomu. Un tāpēc tieši tāpēc es vienmēr esmu interesēties par visu to, kas kaut kādā veidā ietekmē šī sporta veida attīstību Latvijā.mana bilde blogam

Saprotams, ka pats svarīgākais manā dzīvē vienmēr ir bijis tieši veselīgs dzīvesveids. Tāpēc atsevišķās situācijās es pieskaros arī citiem sporta veidiem. Vēl jo vairāk, manu interesi saista dažādi jautājumi, kas zināmā mērā ļauj mums ietekmēt to, kā norisinās sporta attīstība.

Lūk, šīs arī ir tās lietas, par kurām es plānoju runāt šajā blogā. Un es tik tiešām ceru, ka arī jums šie jautājumi liksies interesanti un saistoši. Galu galā, tas viss zināmā mērā ir saistīts ar to, ka mēs paši varam izbaudīt daudz augstākas kvalitātes aktīvo atpūtu.

Uzreiz arī teikšu to, ka ja vien jums rodas kaut kādi jautājumi vai ieteikumi, jūs pavisam droši varat izmantoto kontaktu formu, lai sazinātos ar mani. Saprotams, ka centīšos jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Lai vai kā, kopumā šis blogs ir iecerēts kā vieta, kurā es varēšu brīvi dalīties ar savām pārdomām par dažādiem jautājumiem. Ceru, ka jūs sapratīsiet mani, ja es atsevišķās situācijās nedaudz atkāpšos arī no ierastā formāta. Pats galvenais, ka tas viss ir saistīts ar tām lietām, kas man šķiet svarīgas.

facebook-button