Par sporta portālu | Otrā daļa

Kā jau to ir iespējams saprast no šī raksta nosaukuma, arī šodien vēlos nedaudz pieskarties jautājumam par jauna projekta izstrādi. Vēl kādu laiku atpakaļ jauna sporta portāla izveidošana manā galvā bija tikai un vienīgi ideja. Bet nu, es droši varu teikt, ka tas viss ir kaut cik nedaudz attīstījies. Un tas man ir devis nelielu cerību par to, ka kādreiz to visu varētu izdoties arī īstenot.

Tā tas ir noticis pateicoties tam, ka es esmu atradis pāris cilvēkus, kas ir gatavi ar mani darboties kopā. Principā varētu teikt, ka tas ir ļoti liels solis, jo jau iepriekš es runāju par to, ka man noteikti neizdosies to visu paveikt vienam. Kas nozīmē, ka tagad es esmu ieguvis reālu atbalstu.

Pats labākais ir tas, ka šo atbalstu man ir izdevies iegūt saistībā ar tiem jautājumiem, kas man pašam nav pilnībā saprotami. Proti, ar tām lietām, kas ir saistītas ar tehniskā pamata izveidošanu šādam portālam. Es tik tiešām labi atceros to, cik daudz informācijas man nācās iegūt, lai sāktu saprast to, cik lielā mērā šādas lapas darbību ietekmētu hostings.

Par laimi, pašlaik man līdzās ir cilvēks, kas ir veicis patiešām daudz darbu saistībā ar šo jautājumu risināšanu. Saprotams, ka es joprojām interesējos un pārbaudu tās saites, kur ir pieejams hostingu salīdzinājums. Tomēr atšķirībā no visa iepriekšējā, tagad mēs kopā varam izdarīt reālus secinājumus par to, ko katrs no šiem pakalpojumu sniedzējiem mums vispār var piedāvāt.

Un līdz ar to arī rodas daudz lielāka skaidrība par to, kas ir tie soļi, kurus vajadzētu spert, lai uzsāktu reālu attīstību. Parunājot ar attiecīgo personu par hostingu un hostinga pakalpojumiem Latvijā, man nācās secināt to, ka šeit nāksies rēķināties ar zināmiem izdevumiem. Un tomēr, arī viņš man uzreiz pateica, ka daudz lielāka nozīme ir tam, ka viss darbojas bez liekām problēmām.

Vēl jo vairāk, šie serveri ir tie, kas uztur visu informāciju, ko mēs publicējam. Līdz ar to, kaut kādu problēmu gadījumā tiek riskēts ar to, ka viss tiek pazaudēts. Un tie nudien būtu daudz lielāki un nopietnāki zaudēji. Principā, šādu kļūdu pieļaušana varētu lielā mērā apdraudēt attiecīga projekta pastāvēšanu.hostings 2

Un tāpēc es jau tagad esmu noskaidrojis visu nepieciešamo par hostingu un pieņēmis lēmumu, kas tehniskais atbalsts būs tā lieta, kam tiks veltīta visa nepieciešamā uzmanība.

Protams, vienlaikus man pašam arvien nopietnāk ir jāsāk domāt par tiem jautājumiem, kas ir saistīti ar saturu. Kā jau esmu minējis to iepriekš, tās ir lietas, kuras reāli piesaistīs cilvēku uzmanību. Kas nozīmē tikai un vienīgi to, ka šis darbs man pašam personīgi būs jāpaveic patiešām augstā kvalitātē.

Te nu es varu teikt to, ka tas pilnīgi un galīgi nebūtu iespējams, ja man pašam vēl būtu jātiek galā ar visām tām lietām, kas ir saistītas ar tehniskajiem jautājumiem. Un tieši tāpēc atsevišķu cilvēku piesaistīšana manā skatījumā ir tāds liels solis uz priekšu. Jo tas viss ir devis iespēju man pašam nopietnāk padomāt par tām lietām, kas ir svarīgas man.

Saprotams, ka es arvien turpināšanu sekot līdzi visam, kas ir saistīts ar tādām lietām kā hostings un citiem tehniskajiem jautājumiem. Tas viss, ļaus mums iet uz priekšu vēl tālāk.

Author: Ritvars

Share This Post On

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *