Sports Baltijas vadošajos televīzijas kanālos

Kā jau teicu, pēdējos mēnešos arvien vairāk laika sanāk veltīt visām tām lietām, kas ir saistītas ar manas idejas īstenošanu. Un jūs jau arī lieliski zināt to, ka pagaidām tas viss vēl ir tikai un vienīgi idejas līmenī. Nu protams, līdz ar papildus cilvēku piesaistīšanu tas viss tikt tiešām ir gājis kaut nedaudz tālāk.

Un tāpēc arī es pats varu nopietnāk pievērsties tiem jautājumiem, kam ir patiešām liela nozīme. Ja vien sekojat līdzi manam blogam un esat lasījuši arī iepriekšējos ierakstus, tad lieliski zināt to, ka es daudz lielāku uzsvaru lieku tieši uz satura veidošanu.

Bet nu varu atzīties, ka pēdējā laikā daudz vairāk esmu sācis domāt arī par to, kā vēl bez interneta sniegto iespēju izmantošanas būtu iespējams popularizēt florbolu un tajā pašā laikā arī citus sporta veidus. Saprotams, ka jau no paša sākuma es sāku meklēt vēl papildus informāciju par dažādiem informācijas izplatīšanas risinājumiem.

Tomēr kāds tuvs draugs ieteica nedaudz painteresēties tieši par tiem cilvēkiem, kas darbojas nozarēs, kuras varētu šajā jautājumā palīdzēt. Tas dotu iespēju izveidot jaunus kontaktus, kas tad arī pavērtu pavisam reālas iespējas. Tieši to es arī sāku darīt un pēc pavisam neilga laika es uzzināju par kādu maz zināmu tomēr ļoti veiksmīgu uzņēmēju, kurš veiksmīgi darbojas televīzijas nozarē.

Iespējams, ka kāds no jums jau uzminēja, ka cilvēks par ko es runāju ir Oļegs Solodovs. Un kā par to varat pārliecināties lasot viņa biogrāfiju, viņš ir spēcīgā mediju holdinga “Baltijas Mediju Alianse” valdes priekšsēdētājs. Vēl pirms kaut ko vairāk saku par pašu O. Solodovu, vēlos minēt, ka “Baltijas Mediju Alianse” ir Baltijas valstīs lielākais mediju holdings.

Es zinu, tas viss izklausās nedaudz muļķīgi. It īpaši, ja runa iet par kaut kādu reālu kontaktu izveidošanu. Tomēr, kā jau to ir iespējams saprast, es esmu tāds cilvēks, kurš vienmēr domā par patiešām lielām lietām. Un to nu es mainīt vēl nedomāju. Tieši tāpēc arī tagad, domājot par vēl kaut kādu iespēju izmantošanu, es esmu uzstādījis sev ļoti augstus mērķus.florbols televizija

Oļegs Solodovs pats par sevi ir radījis tādu iespaidu, ka viņš ir atvērts jaunām idejām, kas vienmēr ļauj attīstīties. Saprotams, ka jebkurā biznesā ir jādomā par to, kāds no tā visa būtu ieguvums. Un te nu es droši varu teikt to, ka florbols ir viens no tiem sporta viediem, kas sāk iegūt arvien lielāku popularitāti. Un līdz ar to nav šaubu par to, ka televīzijas skatītāji labprāt pievērstu uzmanību dažādām spēlēm un sacensībām. Galvenais, ka apraides tiek nodrošinātas ļoti augstā kvalitātē.

Un ja runa iet par kanāliem, ko sevī ietver mediju holdings “Baltijas Mediju Alianse”, tad par kvalitāti nu nevajadzētu uztraukties. Jo šis mediju holdings tik tiešām ir spējis nodrošināt augstas kvalitātes televīzijas pārraides. Lūk, tas bez šaubām ir Oļega Solodova veikums, jo tieši viņš ir viens no tiem cilvēkiem, kurš šajā nozarē strādā jau ļoti ilgi.

Un tāpēc arī par šīm lietām tiek domāts tik nopietni. Kā jau to var noprast, es no tā visa ņemu piemēru un esmu gatavs darīt visu nepieciešamo, lai sasniegtu savus visaugstākos mērķus. Un jādomā, ka attiecībā pret sporta popularizēšanu būtu iespējams iegūt lielu atbalstu.

Author: Ritvars

Share This Post On

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *