Sports, kas ir cieši saistīts ar medijiem

Patiesībā jau jebkurš sporta veids savā ziņā ir saistīts ar medijiem, atšķirība ir vien tā, cik bieži mediji par šo sporta veidi publicē kādu rakstu. Domāju, ka šajā dzīvē viss notiek vienkārši: pamana to, kas visvairāk to ir pelnījis, un tā ir arī sportā.

Ir tikai loģiski, ka mediji nerakstīs par tādiem sporta veidiem un sportistiem, kas cilvēkus neinteresē un neko nav sasnieguši. Visu sabiedrību interese aktuālas lietas, tādas, par kurām runā visi un kas interesē visus, ne tikai tos dažus, kas tajās ir iesaistīti. Tieši tāpēc ar mediji par tām raksta- lai cilvēki lasītu.

breakDomāju, ka, ja katrs, kurš gribētu, varētu panākt, ka arī par viņu uzraksta, tomēr tā nu ir pagadījies, ka medijus interesē tikai spilgtākie piemēri. Tādi sportisti, kas ir sasnieguši savas karjeras virsotni un, piemēram, dodas uz olimpiskajām spēlēm vai lauž Latvijas rekordus.

Es domāju tādus tiešām ievērības cienīgus sasniegumus, par kuriem būtu vērts rakstīt, jo ne visi ko tādu var sasniegt, tāpēc arī ne visi ir pelnījuši, ka viņus piemin, vai man nav taisnība?

Tāpēc jau arī sportisti tik ļoti trenējas un priecājas par saviem rezultātiem un sasniegumiem, jo zina, ka arī pārējā valsts būs priecīga un varēs ar viņiem lepoties, kā arī novērtēs grūto darbu, ko sportists savā sasniegumā ir ieguldījis.

Ja man nāktos izvērtēt, kurš sporta veids no visiem ir tas, kuru piemin vairāk kā citus, teiktu, ka šis darbs ir neiespējams. Katram sporta veidam un katram sportistam savā karjerā ir gan kāpumi, gan arī kritumi un par katru no tiem var izveidot atsevišķu rakstu, tikai āķis ir tāds, ka katrs no tiem tiek piedzīvots savā laikā, cits biežāk un cits retāk.

Sportā nekas nav paredzams, tāpēc arī nevar zināt, kāds raksts un par ko tiks publicēts nākamais. Viss, ko sportists pats var darīt, ir trenēties un darīt visu, lai  publikācijas par viņiem no mediju puses vienmēr būtu labas un pozitīvas.

Katrā ziņā nekad nevar zināt, kāds raksts būs nākamais, to nezin pat mediji, tāpēc viņi vienmēr tur acis vaļā, lai neko nepalaistu garām. Ļoti interesanti ir palasīt arī komentārus, kas ir katra raksta apakšā, ne tikai ar sportu saistītajos.

Bieži vien tie ir pozitīvi, citreiz negatīvi, bet tie vienmēr ir ļoti interesanti un katrs, kurš kaut ko saprot no konkrētāstelevision tēmas varēs kaut ko piemetināt. Komentāri par dažādām tēmām var sniegt gan daudz atbilžu, gan arī jautājumu par katru neskaidro lietu, tāpēc arī tiem ir vērts uzmest acis, ne tikai lasīt pašu publikāciju par konkrēto tematu.

Pēc šī raksta nonācu pie secinājuma, ka ļoti svarīgi ir, lai katrs pats būtu ieinteresēts tajā, par ko tiek rakstīts medijos. Visai informācijai, kas tiek publicēta lielajā interneta tīmeklī vienmēr jābūt patiesai, jo cilvēkus no pareizā ceļa novest ir patiešām viegli.

Arī komentāri var sniegt ļoti daudz informācijas, tomēr arī tie ne vienmēr ir objektīvi un tiem var ticēt. Cilvēki ir dažādi un bieži vien viņu nodomi var būt neskaidri, tomēr, ja katram pašam būs skaidrs, kas ir patiesība un kas nē, nevienu nemānīs pat nepatiesi komentāri un tas ir pats galvenais.

Author: Ritvars

Share This Post On

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *