Sports

Sporta veikals – tas, kas vajadzīgs sportistiem un visiem, kas grib uzsākt nodarboties ar sportu

Posted by on 8:34 am in attistiba, sports, Uncategorized | 0 comments

Sporta veikals – tas, kas vajadzīgs sportistiem un visiem, kas grib uzsākt nodarboties ar sportu

Savā dzīvē esmu saticis patiešām daudz sporta entuziastu, kuriem, patiesībā, sports ir ne tikai hobijs vai vienkārši brīvā laika pavadīšanas veids, bet pat jau nodarbošanās un kas tāds, bez ka viņu dzīve nebūtu iedomājama.

Domāju, ka profesionāli sportisti ir vieni no tiem cilvēkiem, kurus mums visiem vajadzētu apbrīnot visvairāk, jo, ja tā padomā- cik gan daudz laika, enerģijas un spēka nav ielikts tajā, lai viņi sasniegtu to, ko ir sasnieguši… Manuprāt, tas ir vienkārši apbrīnojami! (more…)

Sporta treniņos ir svarīgs ne tikai sports – arī labiekārtotas telpas

Posted by on 8:18 pm in sports, Uncategorized | 0 comments

Sporta treniņos ir svarīgs ne tikai sports – arī labiekārtotas telpas

Jebkurš sportists noteikti man piekritīs, ja teikšu, ka trenēties – tas ir lieliski. Ne jau tikai tāpēc, ka uzturi sevi formā un rūpējies par savu veselību, bet tas ir arī lielisks veids, kā pavadīs savu brīvo laiku, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un pat atpūstos, lai arī cik dīvaini kādam tas varētu izklausīties.

Tomēr tā nu tas ir- bieži vien fiziskas aktivitātes ir daudz labāks veids kā atpūsties, nekā gulēšana visu dienu dīvāna, jo sportojot tiek atpūtināts arī prāts, kas bieži vien ir tas, kuram atpūta bijusi visvairāk nepieciešama. (more…)

Sporta sacensības ārzemēs – tas nenozīmē ceļot

Posted by on 10:00 am in sports | 0 comments

Sporta sacensības ārzemēs – tas nenozīmē ceļot

Parasti, kad mēs sakām, došos uz ārzemēm darba darīšanās, uz sacensībām, uz olimpiādi vai vēl kādu iemeslu dēļ, parasti vairums cilvēku pieņem, ka tas automātiski nozīmē – jūs dodaties ceļojumā, redzēsiet citas valstis, atpūtīsieties, sauļosieties, iepirksieties un daudz ko citu. Patiesība mēdz būt arī ne tik rožaina. (more…)

Sportā par veselību jādomā laikus

Posted by on 11:10 am in sports | 0 comments

Sportā par veselību jādomā laikus

Sports ir fiziska nodarbe, kurā cilvēkiem nav laika, kuru atvēlēt slimošanai un dažādu traumu ārstēšanai. Ja tu gribi būt profesionāls sportists, tad vienmēr ir jādomā laikus par to, kā ar sportu nodarboties droši, lai sevi netraumētu, kā arī jau profilaktiski regulāri jāseko līdzi savam veselības stāvoklim. (more…)

Sponsori sportā ir nepieciešami

Posted by on 10:02 am in sports | 0 comments

Sponsori sportā ir nepieciešami

Sports ir lielisks veids, kā uzlabot un noturēt mūsu veselību, nodrošināt modru, asu prātu, līdzsvarot ikdienas notikumus. Ar sportu varam nodarboties savā brīvajā laikā, taču ir cilvēki, kuri ar smagu darbu, talantu un neatlaidību sasniedz pasaules sporta virsotnes. Šajā panākumu ceļā svarīgs ir ne tikai nenogurstošs darbs pie savu prasmju uzlabošanas, bet viennozīmīgi arī labs atbalsts.

Tas vajadzīgs ne tikai no ģimenes un draugiem, bet arī no stipriem un saprotošiem sponsoriem. Tomēr priecē, ka sponsori atbalsta ne tikai profesionāļus.

Neatkarīgi no tā, ar kādu sporta veidu jūs nodarbotos, sponsora atbalsts var būtiski uzlabot dažādus apstākļus. Tam obligāti nav jābūt finansiālam atbalstam, derēs arī atbalsts “graudā”. (more…)

Ieteikumi ne-sportistiem, kā pamazām sākt nodarboties ar sportu

Posted by on 6:37 am in sports | 0 comments

Ieteikumi ne-sportistiem, kā pamazām sākt nodarboties ar sportu

Nevienam nav šaubu, ka sportisks dzīvesveids ir ne tikai stilīgi, bet tā mūsdienās ir nepieciešamība. Pasaulē ir pilns ar cilvēkiem, kuri sava liekā svara dēļ izjūt fizisku diskomfortu, slimo un jūtas nelaimīgi, taču sākt sportot ir ļoti grūti. Tam ir nepieciešams liels gribasspēks, taču ir arī daži knifiņi, kas var dot papildu motivāciju sākt sportot. (more…)

Sports, kas ir cieši saistīts ar medijiem

Posted by on 7:27 am in sports, Uncategorized | 0 comments

Sports, kas ir cieši saistīts ar medijiem

Patiesībā jau jebkurš sporta veids savā ziņā ir saistīts ar medijiem, atšķirība ir vien tā, cik bieži mediji par šo sporta veidi publicē kādu rakstu. Domāju, ka šajā dzīvē viss notiek vienkārši: pamana to, kas visvairāk to ir pelnījis, un tā ir arī sportā.

Ir tikai loģiski, ka mediji nerakstīs par tādiem sporta veidiem un sportistiem, kas cilvēkus neinteresē un neko nav sasnieguši. Visu sabiedrību interese aktuālas lietas, tādas, par kurām runā visi un kas interesē visus, ne tikai tos dažus, kas tajās ir iesaistīti. Tieši tāpēc ar mediji par tām raksta- lai cilvēki lasītu. (more…)

Par ko jādomā pirmkārt, ierīkojot sporta telpas?

Posted by on 7:06 am in dazadi, sports | 0 comments

Par ko jādomā pirmkārt, ierīkojot sporta telpas?

Ik viens sportists, kurš jau pietiekoši ilgu laiku nodarbojas ar kādu sporta veidu, noteikti ir pabijis neskaitāmās sporta zālēs un ir spējīgs salīdzināt gan to iekārtojumu, gan arī dažādas citas nianses, ar ko tās viena no otras atšķiras.

Es runāju par to, ka katrā sporta zālē vai manēžā, kurā dotajā brīdī atrodaties, ir jājūtas ērti un komfortabli, pretējā gadījumā nav šaubu, ka treniņu process būs apgrūtināts un patiesībā jau no visa treniņa īsti nekādas jēgas nebūs bijis. To es saku no pieredzes, jo savas dzīves laikā esmu pabijis gan tādās vietās, kuru priekšā man gribētos noņemt arī cepuri, gan arī tādās, kur pat tāda doma nenāk prātā. (more…)

Sanitārās preces, kas nepieciešamas rīkojot sacensības ārā

Posted by on 12:25 pm in dazadi, florbols, sports | 0 comments

Sanitārās preces, kas nepieciešamas rīkojot sacensības ārā

Mūsdienās sacensties var par pilnīgi jebko, galvenais ir atrast to sfēru, kas vislabāk padodas, tad arī sacensības sagādās prieku, gandarījumu un arī panākumus. Sacensību dalībnieki pasākuma laikā gūst dažādas emocijas, piemēram, bagātinās ar adrenalīna devu un uzņem pozitīvu lādiņu. Arī tad, ja sacensības nav bijušas tik veiksmīgas kā vēlētos, tā pat ir bijuši laba pieredze un labi pavadīts laiks, kā rezultātā pasākums tik un tā ir izdevies. Tāpat ir arī ar sacensību organizatoriem.

Cilvēkiem, kas atbild par to, lai viss ritētu raiti ir jādomā par neskaitāmām lietām. Par sacensību programmu, par to, ko cilvēkiem darīt brīvajos brīžos, dažādām ērtības lietām un pasākumiem, un tamlīdzīgi. Uzņemoties šādu atbildību, rīkot sacensības, tik tiešām ir par ko padomāt, tāpēc šoreiz uzskaitīšu tās svarīgākās lietas, par kurām nekādā ziņā nevajadzētu aizmirst, ja tiek rīkotas sacensības ārā. (more…)